Творча лабораторія для студентів

21-22 травня 2018 року працівники обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. Франка на запрошення викладачів кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника провели творчу лабораторію для майбутніх спеціалістів засобів масової інформації.

Завдання викладачів кафедри журналістики та працівників бібліотек – фахово підготувати майбутніх спеціалістів ЗМІ.

Марія Дем’янів, головний бібліотекар, наголосила учасникам творчої лабораторії про пріоритет співпраці інституцій культури та  представників ЗМІ, а також розповіла про культурно-мистецькі проекти книгозбірні та університету, новаційні форми роботи із залученням до партнерства діячів культури та інтелігенції Івано-Франківщини.

Майбутні журналісти мали можливість ознайомитися з фондом відділу книгозберігання обласної бібліотеки, переглянути екземпляри старих періодичних видань, дати аналіз газетам та журналам ХХ-ХХІ ст., визначити, які типи видань переважають сьогодні. Такий формат заходу виявився продуктивним для його учасників.