Майстер-клас від члена НСЖУ Ірини Шалкітене

Журналісти практики – часті гості Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Однією з тих, хто з радістю діляться власним досвідом з майбутніми колегами, а нині студентами кафедри журналістики Факультету філології є Ірина Шалкітене  – журналіст, громадська діячка.

Зустріч не залишила байдужими студентів кафедри, які охоче задавали запитання досвідченій колезі. На власному прикладі гостя розповіла студентам про специфіку роботи в редакціях друкованих ЗМІ, а також у видавництвах як літредактор і коректор.

На завершення спілкування п. Ірина побажала успіхів майбутнім журналістам і зазначила: «Найголовніша риса журналіста – бути не- байдужим. Передусім журналіст повинен керуватися правилом «не нашкодить!».

Майстер-клас закінчився, але після нього залишилися приємні враження та спогади. Сповнені корисною інформацією ми навчаємося і чекаємо на нові цікаві зустрічі. А Ірині Шалкітене щиро дякуємо за цікавий формат заняття.

• dav