Фотоволонтерство студентів-журналістів на «Карпатському просторі»

Вже вчетверте Івано-Франківськ опинився в епіцентрі  Міжнародного мистецького фестивалю «Карпатський простір». Студенти першого та другого курсів кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з 3 по 5 травня спробували себе у ролі фотоволонтерів на Міжнародному мистецькому фестивалі «Карпатський простір».

« Цього року я вперше було волонтером на франківському фестивалі, де отримала масу задоволення та цікавих вражень. Здобула навички фото та відеооператора на мистецьких локаціях фестивалю » – зазначує студентка першого курсу Роксолана Бабій.

Студенти мали змогу долучитися до команди прес-служби фестивалю, фотографували та знімали відео на 15 мистецьких локаціях. Також мали змогу робити знімки на головній сцені із хедлайнерами свята  – The Hardkiss, KAZKA та Eneli.

Переглядайте роботи наших студентів!

Роксолана Бабій