Команда кафедри журналістики “Без коментарів” зайняла ІІІ місце у конкурсі КВК-2019

5 листопада в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника традиційно до Міжнародного дня студентів та  Міжнародного дня КВК, відбулася гра КВК на Кубок ректора.  Учасниками стали 9 студентських команд, дві з яких представляли кафедру журналістику: “Без Коментарів” (студенти 2-го курсу) та “Лінь думати” (студенти 1-го курсу).  Команди змагалися у трьох конкурсах: “Розминка з відео”, “Візитка” та “Розминка з фото”. Веселі жарти, прекрасна аматорська гра і гостра імпрозізація наших команд вражала глядачів.  За результатами конкурсу наша команда “Без Коментарів” зайняла ІІІ місце у конкурсі КВК-2019.