Відбулося перше засідання робочої групи представників трьох національних університетів щодо функціонування молодіжного радіо міста

Після підписання ректорами трьох національних університетів Прикарпаття угоди щодо створення загальноміського молодіжного радіо міста, відбулося перше засідання робочої групи з представників Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, Івано-Франківських національних університету нафти і газу та медичного університету.

Напрацьовується алгоритм подальшої спільноі діяльності в медійній сфері. Найперше вирішено провести соцопитування серед студентів згаданих вузів, щоб врахувати їх побажання та потреби. Наступне засідання заплановане на 3 грудня. А поки інформація з університетського життя міста вже з’являтиметься в ефірі Stefanyk FM в міру її надходження.