Студенти відвідали семінар-тренінг«Соціологія в журналістиці: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань»

11 листопада команда кафедри журналістики у складі 5 студенток другого курсу та доцента Наталії Марчук в межах навчального курсу “Соціологія і журналістика” відвідали семінар-тренінг «Соціологія в журналістиці: як правильно розуміти та інтерпретувати дані соціологічних опитувань», що проводився на базі Пресклубу у м.Львів Фондом Democratic Initiatives Foundation-Фонд “Демократичні Ініціативи” за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.
Спікери заходу Ірина Бекешкіна, директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, Сергій Шаповалов, політичний аналітик  Фонду  та Юрій Горбань, журналіст, комунікаційний менеджер Фонду вчили присутніх відрізняти чесні й якісні соціологічні опитування від фейків, а також розповіли про найпоширеніші помилки при інтерпретації даних соціологічних досліджень. Дана інформація є надзвичайно актуальною для журналістів, адже дані опитувань часто використовують для маніпуляцій громадською думкою.
Дякуємо організаторам за запрошення та за організацію інформативного заходу, а студентам за ініціативність та готовність до навчальних подорожей.
Фото: Прес-клуб Львів