Доцент кафедри журналістики Руслана Савчук пройшла міжнародне стажування програми Erasmus+ в Республіці Польща

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики Руслана Савчук пройшла наукове стажування у Вищій Лінгвістичній Школі м.Ченстохова, Республіка Польща (180 годин).

У межах Європейського освітнього проєкту “The innovative Methods and Technologies of Teaching: The Newest in the European Educational Practice” WSL Руслана Савчук взяла участь у тренінгу “Management of international education projects – the challenge of the 21st century” за підтримки програми Erasmus+, а також презентувала кафедру журналістики та Факультет філології на X Міжнародній науковій конференції Dylematy Współczesnej Edukacji “Zaburzenia w procesie edukacji/Zaburzenia procesu edukacji IV” (“Виклики в освітньому процесі/Виклики освітнього процесу”).