Магістрам урочисто вручили дипломи

27 січня відбулася урочиста Академія з нагоди вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр». Випусниками кафедри журналістики  – 15 студентів, 5 з яких отримали дипломи з відзнакою.

Магістрів та їх батьків, викладачів університету привітав ректор Ігор Цепенда:

«Ви завершили важливий етап у своєму житті. Впродовж п’яти років ви були частиною нашого спільного університетського життя. Ви давали нам наснагу до того, щоб ми передавали вам свої знання. Бажаю вам успіхів на наступному важливому життєвому етапі – професійному. Пам’ятайте своїх вчителів, наставників і примножуйте славні традиції рідної Альма-матер».

Привітав випусників декан Факультету філології, професор Роман Голод  і побажав випускникам успіху у кар’єрі, закликав не забувати рідний факультет та за будь-якої нагоди повертатися в альма-матер.

Також до вітального слова долучилася професорка кафедри Ганна Марчук:

Легкої Вам життєвої стежини, бажаю  знайти якнайкращу роботу, а із студентських років запам’ятати тільки позитивні моменти. Ви стали для нас  нас “рідними” та хорошими друзями”.