Студенти-журналісти стали учасниками проєкту “Молодь і влада”.

Студенти спеціальності “Журналістика”  пройшли стажування і стали учасниками проєкту “Молодь і влада”.

«Я безмежно рада, що була учасницею проєкту “Молодь і влада”, який дає змогу реалізувати себе як особистість, пройти стажування на певному підрозділі та зрозуміти, чого саме ти прагнеш. Під час проєкту я проходила стажування на “ТРК Вежа”, де спробувала себе на радіо і записала декілька випусків для програми ” Пізнайко”. Також ознайомилася з роботою патронатної служби Руслана Романовича Марцінківа, де дізналася про внутрішній простір роботи та відчула всі тонкощі даного процесу, завдяки хорошим. Здобула багато корисних навичок, а ще побачила функціонування міської ради та її самоврядування, про які вчила в університеті. Час проведено дуже круто , адже самовдосконалення для кожного є вкрай важливо. Тому, завжди варто ставити ціль, а в результаті здобувати хорошу практику та цікаві знайомства для власного майбутнього», – зазначає студентка першого курсу Юлія Щербій.

Відзначимо, що проєкт “Молодь і влада” – це хороший шанс для молоді реалізувати себе, можливість бути активним учасником позитивних змін, які відбуваються в Івано-Франківську. Це крок влади до ще більшої відкритості та прозорості перед громадою, як того вимагають тенденції розвитку сучасного світу.