Студенти-випускники спеціальності “Журналістики” отримали свої дипломи магістра

4 лютого випускники спеціальності «Журналістика» Прикарпатського національного університету ім.Василя Стефаника отримали дипломи магістра.
      Освітньо-професійну програму «Журналістика та медіакомунікація» магістерського рівня завершили 13 студентів денної та заочної форми навчання. Варто відзначити, що магістранти Андрій Соломка та Лілія Оленюк отримали дипломи з відзнакою.
   Випускників  з їх урочистою подією в житті привітав декан  Факультету філології Роман Богданович Голод та побажав й надалі підкорювати нові горизонти в улюбленій професї, здобуваючи любов аудиторії та визнання медіа спільноти.
  Багато теплих слів і побажань випускникам висловила професорка кафедри Марчук Ганна Іванівна.
Вручення дипломів відбулося з урахуванням карантинних умов!