Проведено звітну наукову студентську конференція підсекції журналістики

8 квітня відбулася звітна наукова студентська конференція підсекції журналістики під керівництвом кандидатки філологічних наук, професорки Ганни Іванівни Марчук. У конференції взяли участь студенти 4 курсу та магістри 1 року навчання.
Студенти продемонстрували серйозне ставлення до підготовки наукових робіт і до доповідей на їх основі, про що засвідчили якісні виступи та оригінальні презентації. Загалом на конференції було заслухано й обговорено понад 30 виступів здобувачів вищої освіти, що є результатами їх науково-дослідницької роботи під керівництвом викладачів кафедри журналістики.
За підсумками обговорення кращі студентські роботи рекомендовані до публікації в університетському збірнику студентських наукових робіт «Еврика». Тези доповідей усіх учасників конференції будуть опубліковані у збірнику кафедри журналістики «Прикладні та фундаментальні аспекти досліджень у соціальних комунікаціях».