Студентська команда «Медіасолянка» взяла участь у першій всеукраїнській олімпіаді з медіаграмотності – «Фейкотрощі».

23 квітня відбувався перша всеукраїнська олімпіада з медіаграмотності у форматі брейн-ринг. Учасники команди – студенти 2, 3 та 4 курсів – Юлія Щербій, Іван Муканик (капітан команди), Роксолана Бабій, Діана Яців, Степан Пенкалюк, Христина П’ятнюк та Ілона Аніщукова – гідно та творчо представили свій навчальний заклад.
Олімпіада пройшла у азартній, але невимушеній атмосфері. Дякуємо організаторам цього заходу – ГО “Центр аналітики і розслідувань” – фактчек-проєкту “Без брехні”, а особливо Олександру Гороховському, який впродовж останніх місяців проводив навчальні тренінги для команди. Також висловлюємо подяку к.ф.н. Соломії Хороб за курування проєктом та підготовку студентської команди.