Студенти1-го курсу спеціальності «Журналістика»розпочали навчальну газетно-журнальну практикульну практику

58 студентів 1-го курсу спеціальності «Журналістика» 24 травня розпочали навчальну газетно-журнальну практику. У перший день першокурсники ознайомилися з редакціями газет: «Галичина», «Нова зоря», «Репортер», «Вперед» та всеукраїнським молодіжним журналом «Репост».  Головні редактори Василь Мороз, о. Іван Стефурак, Андрій Філіпський, Володимир Заник та журналістка і телеведуча телеканалу «РАІ» Мар’яна Циганин розповіли студентам про діяльність редакцій та тонкощі професії.
        Практика студентам дає можливість зорієнтуватися, переосмислити набуті знання та зрозуміти на що більше звернути увагу в майбутньому.
      Студенти вдячні майбутнім колегам за можливість спілкування, набуття професійного практичного досвіду, щирість і відкритість! А на добру згадку фахівцям медіасфери були подаровані видання, які сформовані в межах студентського друкованого проєкту «Поміж текстом: журналісти для жрналістів»!