У першокурсників завершилася навчальна газетно-журнальна практика

Навчальна практика на першому курсі є продовженням вивчення та закріплення набутих знань з дисциплін «Газетно-журнальне виробництво», «Вступ до журналістики», «Жанри журналістики» тощо.
       Варто відзначити, що для студентів 1-го курсу це була перша практика, під час якої вони змогли познайомитися «із середини» з роботою редакцій, поспілкуватися зі справжніми професіоналами та набути практичних навичок зі створення та підготовки матеріалу до друку. Практиканти мали змогу реалізувати свої таланти в різних жанрах: репортаж, інтерв’ю, есе, нарис, стаття.
     Кафедра журналістики висловлює подяку головним редакторам та журналістам редакцій: «Галичина», «Нова зоря», «Репортер», «Вперед», «Репост» за надану можливість студентам перейняти їхній багатющий досвід!