Викладачі кафедри журналістики отримали подяку від Національної спілки журналістів України

Професорка кафедри журналістики Ганна Марчук і старша викладачка кафедри журналістики Галина Пристай відзначені подяками голови Національна спілка журналістів України (НСЖУ) Сергія Томіленка за внесок у громадську і професійну діяльність найбільшої творчої журналістської організації країни.
 Голова Лілія Боднарчук та відповідальний секретар Вікторія Плахта Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ висловили подяку за тісну співпрацю та та привітали колег із 30-річчям проголошення незалежності України.
Довідково:
Кафедра журналістики Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника від часу створення співпрацює із Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ. При кафедрі створена первинна організація НСЖУ, яка у 2020 році визнана найкращою первинною організацією.
Фахівці НСЖУ беруть активну участь у розробці освітніх програм та навчальних планів для студентів спеціальності «Журналістика».