Викладачка кафедри журналістики Наталія Шотурма взяла участь у VІІI Гендерній медіа-школі

17-19 вересня у місті Київ на запрошення Волинського прес-клубу, Гендерного центру Волинської області та «Медійної програми в Україні» (Internews) старша викладачка кафедри спеціальності «Журналістика» Наталія Шотурма разом з колегами із різних регіонів України взяла участь у VІІІ Гендерній медіа-школі.
Під час зустрічі йшлося, зокрема, про гендерні підходи у викладацькій роботі, розуміння гендерної тематики і термінології, гендерночутливу лексику, гендернозумовлене насильство, а також про те, як розпізнавати гендерні стереотипи і сексистський контент та як на них реагувати тощо.
За результатами участі у Школі її учасниці/учасники отримали сертифікат, а також мають можливість подальшої співпраці з організаторами заходу.