Викладачі кафедри журналістики привітали Івано-Франківську обласну спілку журналістів Національна спілка журналістів України (НСЖУ) із початком навчального року у Школі журналістики

Стартував новий навчальний рік у Школі журналістики Івано-Франківської обласної спілки журналістів Національної спілки журналістів України.
         З напутніми словами до слухачів звернулися голова обласної спілки журналістів Лілія Боднарчук, генеральні директори ОТБ «Галичина» та ТРК «РАІ» Ігор Дебенко й Андрій Русиняк. Серед промовців були також завідувачки кафедри журналістики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Ганна Марчук та кафедри журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Університету Короля Данила Віра Качмар, старший викладач кафедри журналістики ПНУ ім. В. Стефаника і прес-секретар цього вишу Галина Пристай та Богдана Засідко, в. о менеджера Суспільне: Карпати Наталія Димніч. Вітальне слово мала й Ілона Шевченко – випускниця Школи, а тепер – журналістка на Суспільне: Карпати.
        Модератором першої зустрічі слухачів Школи з досвідченими масмедійниками була секретар НСЖУ, відповідальний секретар обласної спілки журналістів, заслужений журналіст України Вікторія Плахта.
Навчальний рік розпочали. Сподіваємося, що за час навчання слухачі нашої Школи отримають максимум необхідних знань у сфері журналістики. Адже окрім керівників мас-медіа, які взяли участь у відкритті навчального року, до викладання залучатимемо й інших провідних журналістів Прикарпаття.
       А з досвідченими керівниками Школи Наталією Димніч і Галиною Пристай навчальний рік у Школі журналістики обіцяє бути ще й цікавим, динамічним, багатим на різноманітні заходи.
Перше заняття Школи відбулося в читальному залі Івано-Франківської обласної бібліотеки для юнацтва.
Офіційна сторінка: https://www.facebook.com/nsju.if/