Студенти 1-го курсу спеціальності «Журналістика» презентували перші авторські друковані проекти

Майбутні журналісти під керівництвом старшої викладачки кафедри журналістики, кандидатки наук з соціальних комунікацій Галини Пристай впродовж першого навчального семестру в рамках навчальної програми вивчення дисципліни «Газетно-журнальне виробництво» сформували та презентували сім авторських журнальних видань. А саме: «Words for everyone», «Franko City», «Leader Майбутнього» «Wawe-traditions», «Sport time», «Travel Ukraine», «Wanderer».
         Журнали студентів різнотематичні і кожен по-своєму креативний та цікавий. Варто підкреслити, що під час роботи над власними журнальними проектами студенти-автори самостійно вибирали назви видань, рубрики, тематику матеріалів, створювали дизайн та верстку, робили літературне редагування.
З часу заснування проєкту у 2018 році студентами сформовано та видано 35 журнальних тематичних студентських періодичних видань та опубліковано близько 600 матеріалів.
        Під час презентації майбутніх журналістів з їх першими успішними проектами привітали викладачі кафедри журналістика: професорка Ганна Марчук, доцентки кафедри Наталія Марчук та Руслана Савчук, кандидатки філологічних наук Соломія Хороб та Ірина Стецька, кандидатки політичних наук Тетяна Шлемкевич та Наталія Шотурма, а також керівник телерадіостудії Ігор Бойчук.
Зі студентськими видавничими проектами можна ознайомитися за посиланням – https://kjourn.pnu.edu.ua/