Викладачка кафедри Соломія Хороб провела тренінг на тему: «Фактчек: як виявляти та перевіряти неправдиву інформацію в умовах сьогодення» для учасників Школи журналістики Івано-Франківська Обласна Організація НСЖУ

17 лютого 2022 року для учасників Школи журналістики Івано-Франківська Обласна Організація НСЖУ наша викладачка, кандидатка філологічних наук Соломія Хороб у онлайн-форматі Zoom-конференції провела тренінг на тему: «Фактчек: як виявляти та перевіряти неправдиву інформацію в умовах сьогодення».
             Слухачами тренінгу стали 25 учнів шкіл м. Івано-Франківська та студентів. Учасники отримали нові навички та компетентності як у цифровізованому суспільстві помітити недостовірну інформацію та що таке метод сендвіча.
Практичні кейси наведені Solomia Khorob щодо виявлення і перевірки неправдивої та недостовірної інформації допомогли присутнім засвоїти нові знання та додатково, у нелегкий час, який зараз, на жаль, панує в країні, отримати значущу інформацію.