Студенти 2 курсу спеціальності «Журналістика» обговорили на практичному занятті з навчальної дисципліни «Мова ЗМІ» питання новітнього лексичного складу української мови

31 березня на практичному занятті з навчальної дисципліни «Мова ЗМІ» студенти 2 курсу спеціальності «Журналістика» обговорювали питання новітнього лексичного складу української мови, зокрема акцентували увагу на специфіці функціонування неофразеологічних одиниць у сучасних мас-медійних текстах та соціальних мережах.
Наші студенти разом із доценткою Русланою Савчук пильно відстежують та фіксують особливості змін мовного фронту. Майже щодня з’являються нові слова та вислови, трансформуються значення уже відомих лінгвоодиниць, що значно збагачує рідну мову та надає їй особливого колориту.
Спілкуймося українською!
Захищаймо українське!
Перемагаймо!
Також нагадуємо, що організатори волонтерського проєкту «МОВА ОБІЙМАЄ», викладачі та студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, творча інтелігенція Прикарпаття запрошують усіх охочих узяти участь у безкоштовних онлайн-курсах із вдосконалення знання української мови, вивчення звичаїв і обрядів мешканців різних культурно-історичних регіонів нашої держави, знайомства з колоритними етнічними та краєзнавчими особливостями культури галичан.
Заняття проводитимуться на безкоштовній платформі Google Meet.
Щоб зареєструватися на курси, слід заповнити форму за покликанням: