Студенти-журналісти долучилися до організації святкування Дня університету

Студенти першого та третього курсів взяли інтерв’ю в університетських волонтерів – викладачів та студентів Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. До уваги взяли найрізноманітніші аспекти волонтерства – матеріальне, психологічне, юридичне, забезпечення харчовими продуктами тощо.
        Студенти-першокурсники вперше випробували себе як відеоінтерв’юери – Вовк Володимир, Косторнова Євгенія, Лис Ангеліна, Прошак Марія, Тодорук Христина.
Віталія Когуч, третьокурсниця, перебуваючи на телепрактиці, також долучилася до університетських ініціатив.
       Роботи наших студентів можна буде побачити під час онлайн святкувань до Дня університету 14 травня на платформі webex (орієнтовний час – 11.30 – 11.45).
Програму відзначення Дня університету можна переглянути за посиланням: