Студенти-журналісти побували на відкритті виставки фоторобіт «Ріднокрай» членів Національної спілки журналістів України

4 жовтня студенти спеціальності «Журналістика» з викладачами кафедри побували на відкритті виставки фоторобіт «Ріднокрай» членів Національної спілки журналістів України (усього – 11 авторів-медійників).
Презентація та спілкування з авторами робіт відбулася у Навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття.
Студенти мали добру нагоду переглянути світлини майбутніх колег, а також познайомитися з учасниками фотовиставки – знаними журналістами Івано-Франківщини та України.
У свою чергу журналісти щиро і відкрито відповідали студентам на їхні запитання та надавали цінні поради з журналістського середовища!
Варто зазначати, що такі зустрічі допомагають студентам налагоджувати комунікацію, яка обов’язково знадобиться у майбутній, нелегкій, але важливій професі.