Майбутні журналісти знайомилися зі світом бібліотек

Студенти-журналісти факультету філологіі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника були запрошені на інформаційну годину до відділу книгозберігання Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка, щоб ознайомитися з послугами, форматом заходів, новинками та інформацією, яку, в майбутньому, будуть використовувати для підготовки матеріалів та поширювати серед громадськості.
           Викладачка, кандидатка наук із соціальних комунікацій Галина Пристай представила студентам кожного із кваліфікованих фахівців відділу та наголосила майбутнім журніластам про значимість співпраці з інституціями культури, зокрема, Обласною універсальною науковою бібліотекою імені Івана Франка.
         Завідувачка відділу Леся Сабадиш розповіла студентам про фонд бібліотеки, раритетні, рідкісні видання та рукописи, а також
відповіла на численні запитання студентів-журналістів.
          На завершення зустрічі багато з присутніх виявили бажання стати читачами бібліотеки та подали цікаві ідеї щодо подальшої співпраці.