Приємна подія для кафедральної журналістської родини – Диплом переможця студента-першокурсника

Студент 1-го курсу Віталій Завалка отримав почесне перше місце у II Всеукраїнському творчому конкурсі з нагоди Дня Українського Козацтва.
     Робота Віталія відзначена незалежним журі у номінацї «Фотомистецтво» і містить назву «Лицарський турнір». Організатори конкурсу – ГО «Інвестресурс» та Перлина мистецтва. Метою конкурсу є розкриття талантів, підтримка їх творчої діяльності; формування високої індивідуальної мистецької культури, популяризація серед дітей та молоді змістовного культурного дозвілля.
     Вітаємо Віталія Завалку з приємною подією та перемогою у творчому конкурсі й бажаємо нових цікавих знань і здобутків!