Студенти 1-го курсу на зворушливій зустрічі у Івано-Франківському Центрі журналістської солідарності

27 жовтня 2022 року старша викладачка Галина Пристай зі студентами 1-го курсу на запрошення Вікторії Плахти, кординаторки Центру журналістської солідарності завітали, щоб поспілкуватися на болючі теми жорстокої війни, яка змусила родини студентів виїхати з рідних домівок.
     На зустрічі зі словами підтримки до майбутніх журналістів звернувся голова Національної спілки журналістів України (НСЖУ) Сергій Томіленко.
      Галина Пристай подякувала за теплі слова підтримки для наших студентів та постійну співпрацю з кафедрою журналістики факультету філологї.
     Заслужена журналістка України Вікторія Плахта запропонувала завжди співпрацювати з Центром та пообіцяла різну допомогу тим студентам, які будуть її потребувати. Детальніше про зустріч пропонуємо прочитати на сторінці Івано-Франківської обласної спілки НСЖУ.