Вступнику

БЕЗКОШТОВНІ ЗАНЯТТЯ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Підготовка до успішного складання НМТ- 2024 передбачає 16 безкоштовних уроків, тривалістю 2 години кожен протягом двох місяців безпосередньо перед самим екзаменом.

Заняття проводяться доцентами трьох профільних кафедр (англійської, німецької та французької філології) виключно відповідною іноземною мовою. Кожне заняття присвячене ретельному повтору окремої граматичної теми на рівні В1-В2, яка завжди є включена у тестах НМТ.

Заняття насичені лексико-граматичними вправами, які мають таку ж саму структуру, як і на екзамені. Окрім того, на кожному занятті ми покращуємо розмовні навички учнів, переглядаючи коротенькі автентичні відео на сучасну тематику і обговорюмо їх разом.

Перевагою саме такої підготовки до НМТ є те, що ми ретельно пропрацьовуємо усі види завдань (читання, вибір правильної відповіді, граматики, використання мови) за 2 місяці, що 100% збільшить шанс абітурієнтів здати екзамен краще, зважаючи на жорсткіші умови оцінювання тесту цьогоріч.

Освітній рівень “Магістр”

Оприлюднено календарний план організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури.

Відповідно до календарного плану організації та проведення у 2024 році вступних випробувань до магістратури, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, вступні випробування проходитимуть у дві сесії:

  • основна сесія: 24 червня —  15 липня;
  • додаткова сесія: 31 липня —  14 серпня.

Наказом також передбачено два періоди реєстрації осіб, які бажають узяти участь у ЄФВВ та/або ЄВІ, —  основний та додатковий.

Основний етап реєстрації триватиме із 7 до 29 травня включно. Реєстрацію здійснюватимуть приймальні комісії закладів вищої освіти. Зареєстровані учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу на інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації.

До 17 червня учасники, зареєстровані на основну сесію вступних випробувань, отримають на своїх інформаційних сторінках запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестування, а до 26 липня – учасники додаткової сесії.

Інформацію про результати основної сесії за шкалою 100–200 балів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників до 20 липня, додаткової – до 20 серпня.

 

 

 

 

 

Джерелосайт Українського центру оцінювання якості освіти