Французький студент Марсо Лоу побував на кафедрі журналістики

З початком повномасштабної війни в Україні все більше закордонних студентів цікавляться умовами та можливостями навчання у вузах. З метою ознайомлення та на власні  очі побачити “лице війни”, французький студент медіашколи Європейського інституту журналістики (м. Марсель) – IEJ – Марсо Лоун завітав на кафедру журналістики та поспілкувався з доцентками Наталією Шотурмою, Галиною Пристай та старшою лаборантком Тетяною Струтинською. IEJ готує майбутніх журналістів, медіа-експертів, професіоналів у галузі журналістики,  ставлячи собі за основну мету відповідати потребам ринку та очікуванням телебачення, радіо, преси та навіть вебпреси.

Французький студент Марсо Лоун розпитував викладачів про умови та можливість навчатись під час повітряних тривог і перебування в укритті, цікавився українською літературою, художніми творами, які варто прочитати передовсім, історією. Йому дуже сподобалось  наявність умов в українських студентів здобуття практичного досвіду у телерадіостудії Sefanuk-FM, вражений студенськими видавничими та рекламними  проектами, які активно втілюються у житті університету. Домовилися про  спільні заходи обміном довіду, а ще просив контакти українських студентів для спілкування у майбутньому для проведення спільних  онлайн зустрічей.

Марсо побажав сили продовжувати спротив та якнайшвидшої Перемоги.