Про нас говорять: фактчекінг на Прикарпатті

24 квітня у Івано-Франківську пройшов тренінг про можливості фактчекінгу на Прикарпатті. Учасниками стали студенти кафедри журналістики 1-2 курсів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Спікером на цьому тренінгу була учасниця проекту “Посилення громадського контролю в регіонах України ІІ”, асистент кафедри журналістики Наталія Шотурма. Вона розказувала про методологію фактчекінгу і його практичне застосування. Також варто зазначити, що зі студентами було проведено практичну апробацію, яка допомогла їм краще зрозуміти суть понять “фактчекінг” та “фейк”. У одній з вправ учасники спробували себе у ролі експертів, де в кінці вони зрозуміли, що ці люди всього лиш джерело неупереджених даних. За допомогою цих вправ студенти краще розуміють і засвоюють інформацію.
У кінці тренінгу учасники подякували спікеру і розказали те, що це дуже цікава і актуальна на даний момент тема, тому вони у подальшому зосередять зусилля на написання конкурсної роботи.

Фактчекінг на Прикарпатті