Підведено підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

27 березня старша викладачка кафедри журналістики Факультету філології Галина Пристай була членом журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
Відмітимо, що за результатами наукових доповідей та захисту робіт у секції «Журналістика» визначено переможців Роксолану Гриців і Софію Дубік, а учнів 11 класів ліцеїв територіальних громад Івано-Франківської області, які брали участь у конкурсі, запрошено на навчання до ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
Приємно зазначити, що учні 11 класу Калуського ліцею ім. Дмитра Бахматюка та Рогатинського ліцею №1 виявили бажання навчатися на спеціальності «журналістика» Факультету філології нашого університету.
Спасибі команді Івано-Франківської МАН за достойну організацію конкурсу та щорічну можливість спілкування з учнівською молоддю! Щиро вітаємо усіх учасників й переможців та бажаємо натхнення і великих звершень на шляху наукового пізнання!