6 червня на факультеті філології Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника першокурсники кафедри журналістики презентували фотовиставку з нагоди професійного свята – Дня журналіста.
У День журналіста студенти першого курсу кафедри журналістики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника презентували 5 постерів з різними тематиками, серед них: «Погляд молоді», «Старість не радість» (не перекреслено), «Дім не стеля і стіни», «Волонтерство» та «Ресторанна романтика».
На заході були присутні науково-педагогічні працівники факультету філології, студенти, журналісти та всі охочі, які вирішили підтримати тих, які тільки розпочинають свій журналістський професійний шлях.
Студенти разом з кандидаткою політичних наук, доценткою кафедри журналістики Наталією Шотурмою в межах дисципліни «Фотожурналістика» працювали над обранням тематики постерів, навчалися працювати в команді та самостійно обрали тему постерів, яку вони хотіли висвітлити. Це дозволило відвідувачам виставки поглянути на ці сюжети з різних сторін. Так як кожна група по-особливому презентувала свої роботи, в них вийшло занурити глядачів в атмосферу та історію створення постерів та втілення ідей. Також до кожної з фотографій студенти придумали авторські підписи, про які згодом розповіли детальніше, намагаючись донести свою думку гостям заходу.
«Сьогоднішнім заходом ми показали наскільки по-різному кожен з нас може інтерпретувати реалії сьогодення. У представлених роботах студенти проявили свою творчість та власне бачення на ту чи іншу тему. Ми вдячні викладачам та кафедрі журналістики за підтримку цієї ініціативи та сприянню нашого фахового розвитку. Ми продовжуємо традицію та плекаємо історію, що залишиться на стінах Прикарпатського національного університету», ‒ координатор проєкту Денис Сатановський.
Цьогорічні першокурсники кафедри журналістики продовжили традицію фотовиставки в 407 аудиторії. Минулого року студенти презентували фотовиставку на тему війни. Цього ж року в здобувачів освіти була мета донести людям, що не потрібно відкладати життя на потім та чекати закінчення війни, склавши руки.
Військові зараз на фронті, щоб ми мали змогу жити і працювати на користь держави у тилу. І не варто забувати наскільки важливо зараз допомагати армії, адже все в наших руках!