Участь у теледискусії на програмі «Сила слова» ТРК РАІ

30 квітня студенти та працівники кафедри журналістики факультету філології Галина Пристай , Тетяна Струтинська , Андрій Русиняк , Вікторія Піцак та Святослав Макогін взяли участь у програмі «Сила слова», тема якої цього разу звучала як «Наша свобода залежить від свободи слова».
Зазначимо: програма відбулася за ініціативи Івано-Франківського центру журналістської солідарності та за сприяння ТРК РАІ.
Гостями студії, окрім студентів та науковців вишів спеціальності «Журналістика», були досвідчені журналісти медіа Прикарпаття.
Також, в онлайн форматі, до теледискусії долучилася перша секретар Національної спілки журналістів України Ліна Кущ. Під час програми кожен із учасників висловив свої думки щодо свободи медіа та свободи слова в Україні, зокрема в часі війни.
 На завершення програми медійники дискутували щодо важливості таких програм та можливостей подальшої співпраці.
 Для майбутніх журналістів участь у таких програмах – це добра нагода познайомитися з фахівцями медіа, поспілкуватися з ними та можливість висловити свою позицію!