Захисти студентських наукових досліджень

10–11 травня студенти 3 курсу спеціальності «Журналістикa” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочали захищати свої унікальні наукові розвідки.
На початку захисту 18 досліджень зі вступним словом до студентів звернулася наукова керівниця, представленими курсовими роботами, Галина Пристай , доцентка кафедри журналістики, кандидатка наук з соціальних комунікацій.
Варто зазначити: студенти на досить високому науково-практичному рівні презентували результати своїх досліджень і впевнено, лаконічно та конкретно відповідали на поставлені запитання. У ході захистів присутні активно вели обговорення та дискутували на актуальність тематик і проблематик.
Викладачі кафедри щиро вітають студентів спеціальності «Журналістика» з успішним початком захистів курсових робіт!