Stefanyk-FM: студенти в ефірі!

Щодня студенти кафедри журналістики готують власні матеріали та виходять у прямі ефіри на студентському радіо “Stefanyk-FM”. Від новин університету до інтерв’ю – це платформа, де майбутні медійники здобувають практичний досвід.
З початку навчального року гостями студії вже стали Богдан Савчук, асистент кафедри історії України та методики викладання історії та активісти студентського парламенту та профкому Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу разом з в.о. директорки інформаційно-медійного центру цього вишу Світланою Лабою.
Крім того, продовжує роботу Медіашкола – спільний проєкт Прикарпатського університету та Міського центру дитячої та юнацької творчості Івано-Франківської міськради, який допомагає студентам удосконалювати свої навички та мотивує школярів більше цікавитись журналістикою.