Зустріч з метром журналістики Романом Фабрикою

13 вересня студенти першого курсу, в рамках дисципліни “Вступ до журналістики”, завітали до господи заслуженого журналіста України  Романа Фабрики. Відмітимо, що в цей  день Музею родинних професій, створеним самим журналістом,  виповнилося чотирнадцять років. Музей входить у п’ятірку ненудних музеїв України та знаходиться на території рідного дому родини Фабрики.

Роман Фабрика – людина, яка на правду, вболіває за те, щоб майбутні журналісти стали фахівцями своєї справи,  зазначила студентка Діана Струк.

Направду, спілкуючись зі студентами, Роман Михайлович  щедро поділився своїм життєвим та професійним досвідом, зауваживши, що дана професія одна з найважчих, тому наголосив, що журналіст завжди повинен бути цікавим, допитливим і всюди першим.

Захоплено слухаючи метра української журналістики, студенти старалися запам’ятати все сказане, бо Роман Фабрика володіє неперевершеним талантом оповідача. У його словах справді багато слушних думок і досвіду. Це людина оригінальна і неповторна.

rbt
btr