Зустріч з медіаекспертом Ігорем Масловим

4 вересня на кафедрі журналістики Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулась зустріч першокурсників з представником Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Ігорем Масловим.
Пан Ігор говорив про реалії роботи сучасних журналістів, особливо під час воєнного стану та новації закону “Про медіа”. Гість також дав кілька порад щодо роботи в медіа, акцентуючи увагу на важливості кодексу журналістської етики, необхідності дотримання принципів обʼєктивності та неупередженості.
Студенти активно долучались до дискусії та ставили питання, які стосувалися структури сучасного медіапростору Прикарпаття. Ігор Маслов також поділився власним карʼєрним шляхом, що додало зустрічі особливої атмосфери.
Захід завершився цікавим обговоренням перспектив унормування законодавства в сфері інформації. Студенти подякували гостю за його час і корисні поради, зазначивши, що такі зустрічі є надзвичайно важливими для майбутніх журналістів.
Ткачик Сніжана – студентка 1 курсу Ж-12