Вітаємо випускників бакалаврської програми зі спеціальності “Журналістика” з успішним завершенням державних іспитів!

Цього року робота ДЕК тривала з 13 по 25 червня. За цей час студенти склали комплексний іспит з журналістики та захистили свої кваліфікаційні роботи.
Варто зазначити, що і складання фахового іспиту і захисти кваліфікаційних робіт пройшли на високому науковому рівні. Студенти продемонстрували глибокі знання та чудові авторські проєкти, які вразили екзаменаційну комісію.
Окрім традиційних наукових досліджень, випускники представили творчі частини своїх робіт, включаючи медіапроєкти, авторські сайти та блоги, репортажі, інтерв’ю та інші інноваційні формати.
Наші студенти не тільки вивчили теорію, але й продемонстрували виняткові практичні навички, що є свідченням їхньої готовності до професійної діяльності у сфері журналістики.
Екзаменаційна комісія відзначила високий рівень підготовки та професіоналізму студентів, а також висловила впевненість у їхніх майбутніх успіхах у журналістській діяльності.
Бажаємо нашим випускникам творчих звершень, натхнення та успішного старту у професійній кар’єрі!