Розпочались захисти кваліфікаційних робіт студентів спеціальності “Журналістика”

Перші дні захисту пройшли насичено та емоційно. Студенти представили свої роботи на різноманітні теми, від сучасних тенденцій у журналістиці до аналізу медіа-контенту в контексті війни в Україні.
Захист робіт – це підсумок спільної праці студентів та викладачів, яка включала як теоретичну підготовку, практичну роботу так і підготовку творчого проекту. Особлива увага приділялася актуальним темам журналістики та медіакомунікацій, які відображають сучасні виклики та тенденції медіасфери.
Студенти продемонстрували високий рівень знань, професіоналізм та творчий підхід у своїх дослідженнях, а комісія високо оцінила підготовку кожного з виступаючих.
Вітаємо наших студентів з успішним завершенням важливого етапу в їхньому житті! Бажаємо натхнення, нових досягнень та професійного зростання!