Висвітлювати соціальну тематику в медіа – це вивчати проблематику зсередини

Майбутні журналісти разом із наставницею, доценткою Іриною Копистинською відвідали захід «Жива книга»: відверті історії про сімейне тепло для дитини”.
 З перших вуст майбутні медійники дізналися про важливість родини для кожної дитини, що опинилася у складних життєвих обставинах.
 Історії прикарпатських патронатних вихователів, прийомних батьків та опікунів. Чому важливо, щоб діти потрапляли в сім’ю, а не в заклади інтернатного типу. Наскільки розвинутий патронат на Івано-Франківщині сьогодні, у часи війни. Усе це ляже в основу телесюжету та радіопрограми для студентського телебачення Stefanyk-TV та радіо Stefanyk-FM.
 Дякуємо за запрошення Світлані Бойко, регіональній координаторці проєкту «Родина для кожної дитини: розвиток сімейного патронату».