Студенти першого курсу отримали чудову нагоду поспілкуватися із заслуженим журналістом України Романом Фабрикою

Студентам першого курсу спеціальності “Журналістика” вдалося поспілкуватися із відомим журналістом Романом Михайловичем Фабрикою.
     Заслужений журналіст України був радий гостям і провів екскурсію своїм приватним музеєм родинних професій, показав виставку, що знаходиться просто неба та поділився професійними секретами.
       Проєкт, дизайн, фінансування музею – це все було за ідеєю та ініціативою Романа Михайловича. Сто п’ятдесят професій за останні двісті років зміг зібрати, перелічити й увіковічити на табличці всередині будівлі почесний громадянин Івано-Франківська.
Сам журналіст збирає найрізноманітніші колекції, які постійно поповнює, обожнює цікаві газетні статті, які власноруч вирізає і вклеює в зошити.
          Кілька порад, настанов, фактів, численні історії з життя Романа Михайловича та його родини – це все те, що могли почути майбутні журналісти у розповідях. Студенти були безмежно вдячні за можливість зустрітися зі справжньою легендою свого майбутнього фаху.