Сьогодні на Факультеті філології радо вітали нашого випускника, журналіста телеканалу «Прямий» Андрія Соломку.
Андрій Соломка став героєм інтерв’ю п’ятого випуску студентського видання «Поміж текстом: журналісти для журналістів». Декан Факультету філології Роман Годод та керівниця проєкту «Поміж текстом: журналісти для журналістів» Галина Пристай подарували Андрію примірник студентського видання та побажали подальших професійних, творчих та особистих досягнень.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2023/08/2-4.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2023/08/3-4.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2023/08/4-4.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2023/08/5-4.jpg)