Захист магістерських робіт на кафедрі журналістики

Сьогодні відбувся захист кваліфікаційних магістерських робіт зі спеціальності 061 «Журналістика» за освітньою програмою «Журналістика та медіакомунікація».
Захист дипломних досліджень проходив під головуванням кандидата політичних наук, доцента кафедри, стейкхолдера Андрія Русиняка. До складу екзаменаційної комісії входили: кандидатка філологічних наук, професорка Ганна Марчук, кандидатка наук з соціальних комунікацій, доцентка Галина Пристай.
На початку з вітальним словом виступив декан факультету філології, доктор філологічних наук, професор Роман Голод побажавши студентам успішних захистів та обґрунтованих досліджень.
Комісія відзначили високий рівень компетентностей випускників їх відповідність вимогам освітньої характеристики. Усі роботи були відзначені актуальністю та науковою новизною, детальним аналізом та конструктивними рекомендаціями.
 Голова комісії Андрій Русиняк підсумовуючи зазначив, що цьогоріч 6 студентів отримали оцінку «відмінно», 6 студентів – «добре».
 Також, комісія відзначила наукові дослідження Степана Пенкалюка, Діани Яців та Ірини Войтович й рекомендувала цих студентів до вступу в аспірантуру.