У День журналіста студенти та викладачі кафедри журналістики відзначені нагородами

Викладачі та студенти кафедри журналістики факультету філології взяли участь в урочистостях з нагоди Дня журналіста. Голова обласної спілки НСЖУ Лілія Боднарчук та секретар НСЖУ, відповідальний секретар обласного журналістського осередку, координатор Центру журналістської солідарності Вікторія Плахта вручили студентам і викладачам кафедри відзнаки обласної спілки журналістів за плідну працю, активну участь у житті Спілки, активну волонтерську та громадську роботу.
Юлію Дерев’янко , студентці 4 курсу як новоприйнятій спілчанці було вручено членський квиток й прес картку з побажаннями натхнення та плідної праці на благо розвитку журналістського осередку.
Яну Гудяк студентку 2 курсу, журналістку агенції новин «Kurs» та студента 3 курсу, переможця XIV Всеукраїнського конкурсу творчих учнівських і студентських робіт «Я – журналіст» Святослава Макогона відзначено Спеціальними призами обласного творчого конкурсу лавреатки премії НСЖУ «Золоте перо» Оксани Ровенчак.
 Савчук Руслану, доцентку кафедри відзначено за керівництво дослідженням учениці, майбутньої абітурієнтки Галини Шевчук, переможця XIV Всеукраїнського конкурсу творчих учнівських та студентських робіт «Я – журналіст» лавреатки премії НСЖУ «Золоте перо» Оксани Ровенчак.
Ірину Копистинську, доцентку кафедри нагороджено Грамотою за активну співпрацю зі спілкою та волонтерську діяльність у часі повномасштабного вторгнення.
Галина Пристай , доцентка кафедри, координаторкв Школи журналістики обласної спілки НСЖУ та Ганна Марчук , професорка кафедри , взяли участь у нагородженні студентів 1 курсу Свідоцтвами учасників Школи 2023-2024 року.