24 травня студенти II курсу спеціальності «Журналістика» Факультету філології розпочали проходити радіонавчальну практику, яка триватиме два тижні. Під час проходження практики студенти матимуть можливість спробувати себе у ролі радіожурналіста під керівництвом працівників – Суспільне Карпати, “Західний полюс”, Радіо “Дзвони”, Urban Space Radio та навчальної лабораторії телерадіостудії університету.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/192215420_1229783814119133_3769694685877542115_n-300x141.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/193355193_1229783764119138_2011134588500485703_n-300x225.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/193785478_1229783724119142_2336628332022365047_n-225x300.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/192532670_1229783787452469_6741537789970141151_n-300x225.jpg)