Навчальна практика на першому курсі є продовженням вивчення та закріплення набутих знань з дисциплін «Газетно-журнальне виробництво», «Вступ до журналістики», «Жанри журналістики» тощо.
Варто відзначити, що для студентів 1-го курсу це була перша практика, під час якої вони змогли познайомитися «із середини» з роботою редакцій, поспілкуватися зі справжніми професіоналами та набути практичних навичок зі створення та підготовки матеріалу до друку. Практиканти мали змогу реалізувати свої таланти в різних жанрах: репортаж, інтерв’ю, есе, нарис, стаття.
Кафедра журналістики висловлює подяку головним редакторам та журналістам редакцій: «Галичина», «Нова зоря», «Репортер», «Вперед», «Репост» за надану можливість студентам перейняти їхній багатющий досвід!
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/195420414_1233657230398458_9087553183039238227_n-269x300.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/195631170_1233657067065141_8530685023820610308_n-300x207.jpg)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/06/195387698_1233657190398462_739164276033535402_n-153x300.jpg)