Професорка кафедри журналістики Ганна Марчук і старша викладачка кафедри журналістики Галина Пристай відзначені подяками голови Національна спілка журналістів України (НСЖУ) Сергія Томіленка за внесок у громадську і професійну діяльність найбільшої творчої журналістської організації країни.
Голова Лілія Боднарчук та відповідальний секретар Вікторія Плахта Івано-Франківської обласної спілки журналістів НСЖУ висловили подяку за тісну співпрацю та та привітали колег із 30-річчям проголошення незалежності України.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/08/231001123_1283313495432831_8496864796982166408_n-225x300.jpg)
Довідково:
Кафедра журналістики Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника від часу створення співпрацює із Івано-Франківська обласна спілка журналістів НСЖУ. При кафедрі створена первинна організація НСЖУ, яка у 2020 році визнана найкращою первинною організацією.
Фахівці НСЖУ беруть активну участь у розробці освітніх програм та навчальних планів для студентів спеціальності «Журналістика».
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2021/08/240162163_1283313512099496_6334721541432993900_n-300x225.jpg)