Студенти-журналісти факультету філологіі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника були запрошені на інформаційну годину до відділу книгозберігання Івано-Франківської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.І.Франка, щоб ознайомитися з послугами, форматом заходів, новинками та інформацією, яку, в майбутньому, будуть використовувати для підготовки матеріалів та поширювати серед громадськості.
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2022/11/316539788_648897186894133_8230977342393827410_n.jpg)
Викладачка, кандидатка наук із соціальних комунікацій Галина Пристай представила студентам кожного із кваліфікованих фахівців відділу та наголосила майбутнім журніластам про значимість співпраці з інституціями культури, зокрема, Обласною універсальною науковою бібліотекою імені Івана Франка.
Завідувачка відділу Леся Сабадиш розповіла студентам про фонд бібліотеки, раритетні, рідкісні видання та рукописи, а також
відповіла на численні запитання студентів-журналістів.
На завершення зустрічі багато з присутніх виявили бажання стати читачами бібліотеки та подали цікаві ідеї щодо подальшої співпраці.
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316539788_648897186894133_8230977342393827410_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-DqRWP7vrmsAX8LkQye&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfB6MWygMqQJXSr7VEBaJ-AJKsXJzRBGm_5VPUl3aphHEw&oe=63899D2B)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316279301_648892993561219_8911752775036192782_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=aucjETpkVSUAX-pFAcr&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfD59oRuTTsRVkxJUhYgMhBSCDX2B4wPABNF3f-KEj3yBQ&oe=6388D594)
![](https://kjourn.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/54/2022/11/316406729_648892803561238_4200480511243946697_n.jpg)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316302188_648892976894554_3083384355756056360_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=QD2yH7P_MEUAX-pFY6-&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfCL0pDdrzBDpNX0ei35FEOyEqF125-CxGNYiJv5aHsMuw&oe=638995AF)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316406729_648892803561238_4200480511243946697_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7dW0TAQd_AcAX9MonI2&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfDCCykqy16Ycz2ZPW6sDaoaev1yKNC8B29nxcURDj6RwA&oe=6389B8DE)
![](https://scontent.fiev13-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/316418860_648893063561212_6233636838147669684_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=igjD7DXRwWoAX-9vR54&_nc_ht=scontent.fiev13-1.fna&oh=00_AfD8ewcslSWX1W6JOD3ATZ84U5JsukICJI_YNeP9GzH_JA&oe=63891C24)