Доцентки кафедри журналістики відвідали BBC

У межах робочого візиту до Університету Східної Англії (UEA) доценти кафедри Марчук Наталія та Хороб Соломія відвідали теле та радіостудію BBC у місті Норвіч.
Там побачити структуру східного відділення, особливості роботи регіональних телевізійних програм, а також були присутніми при записі радійної програми BBC Norfolk з ведучою Кейлі Поучер (Kayleigh Poacher).
Викладачі кафедри мали змогу спостерігати, а також обговорити з працівниками британсткого суспільного мовника процес переходу прямоефірного телемовлення на більш автоматизований.
Супроводжували та коментували цей візит викладачі-журналісти UEA Клер Пресі (Clare Precey) та Дженні Кірк (Jenny Kirk), яка також працює ведучою на телевізійній програмі новин BBC Look East.
До речі, більшість викладачів кафедри журналістики з Університету Східної Англії, з яким налагоджуємо співпрацю в рамках міжнародної програми UK-Ukraine Twinning Initiative, є або колишніми, або чинними працівниками BBC.