Початок навчального року розпочинаємо з «Довбушем»

Студенти третього курсу кафедри журналістики разом з кураторами Наталею Шотурмою та Тетяною Шлемкевич впродовж першого тижня навчання переглянули український історичний фільм «Довбуш» режисера Олеся Саніна, в основі сюжету якого — життя найвідомішого з опришківських ватажків у Карпатах.

Фільм «Довбуш» – захоплива подорож у світ боротьби наших предків за справедливість та свободу в XVIII столітті. У фільмі вдало відтворили атмосферу того часу, залучивши вражаючі карпатські локації. Сергій Стрельников і Олексій Гнатковський виконали свої ролі надзвичайно переконливо, передаючи складність конфлікту братів Довбушів.

До того ж, у фільмі можна провести паралелі з реаліями сучасного життя, під час російсько-української війни. Цей фільм – важливий внесок українського кінематографу та пам’ять про героїчне минуле України.