Представник у Івано-Франківській області в Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення Ігор Маслов ознайомлював студентів з новаціями нового Закону України «Про медіа»

На запрошення кафедри журналістики Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника 11 вересня Ігор Маслов прочитав лекцію студентам. Найперше, майбутні журналісти дізнались про структуру сучасного медіа-простору Прикарпаття: скільки в ньому лінійних мовників, провайдерів, онлайн-медіа та друкованих медіа.

Просто та доступно поінформував студентів про основні норми та положення Закону України «Про медіа».

Після лекції також він взяв участь в етері студентського радіо «Stefanyk FM». Ведучі – другокурсниці кафедри журналістики. Більшість часу та уваги приділили новому закону, говорили також про роль українських медіа у війні та протидію інформаційним ресурсам країни-агресора.

Більш практичні питання щодо роботи журналістів та медіа в сучасних умовах обговорили під час лекції зі студентами освітніх рівнів бакалавр та магістр 12 вересня: реєстрація онлайн-медіа та друкованих медіа, процес реформування комунальних медіа в місцеві публічні аудіовізуальні медіа, створення органів спільного регулювання.

Також не оминули увагою процес здійснення повноважень Національною радою з питань телебачення і радіомовлення, питання гендерного балансу та Кодекс етики українського журналіста.