Тренінги в рамках Дня кар’єри ЄС

У Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника пройшли днями тренінги в рамках Дня кар’єри ЄС.  Метою проведення Днів кар’єри ЄС є набуття знать та навичок, необхідних молоді  у контексті європейської інтеграції України.  Даний захід є частиною проєкту Представництва Європейського Союзу “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні.”

Практична частина «Дня кар’єри ЄС» проведена у форматі тренінгів.

Керівниця відділу міжнародних зв’язків Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Мар’яна Сигидин провела тренінг «Як отримати стипендію на навчання за програмами Еразмус+» . Вона розповіла всі тонкощі програми Еразмус+ та її перспективи.

Другий тренінг «Мистецтво самопрезентації » провела випускниця кафедри журналістики, радіоведуча, засновниця школи комунікації ”You Speak” Юлія Чікель «Мистецтво самопрезентації ».

Учасники тренінгів поставили спікерам низку запитань та отримали декілька і  практичних завдань.